طرح 50% تخفیف ویژه پاییزی خرید بسته قدرتمند آموزش صفر تا صد گیتار با علیرضا نصوحی سفارش بسته کامل

چرا انگشتانم موقع نوازندگی گیتار درد می‌گیرند؟

چرا انگشتانم موقع نوازندگی گیتار درد می‌گیرند سوال مهم و پرتکرار هنرآموزانی است که به تازگی نوازندگی گیتار را شروع کرده‌اند.

‌در ابتدا سخن باید بگویم اگر به تازگی گیتار را شروع کرده‌اید و نوک انگشتانتان درد گرفته است، قرمز شده و یا تاول زده است این کاملا طبیعی است! و دلیل این اتفاق این است که نوک انگشتان شما هنوز به جنس سیم‌های گیتار عادت نکرده است به همین خاطر است که درد در ناحیه نوک انگشتان احساس می‌کنید و این موضوع تا ۲ ماه اول کاملا طبیعی ست حتی نوازنده‌گان حرفه‌ای که چندین سال سابقه نوازندگی دارند اگر فشرده به نوازندگی گیتار مشغول شوند درد عضلات را احساس می‌کنند.

قانون مهم در رشته بدن سازی وجود دارد که قطعا تمام ورزشکاران از آن مطلع هستند این است: درد عضله نشان خوبی ست این بدان معناست که عضله شما داد قوی می‌شود.

اگر مدت زیادی است که نوازندگی گیتار را شروع کرده‌اید ولی هنوز انگشتانتان درد می‌گیرد دلیلش احتمالا این است که انگشتانتان رو بیش از روی فرت‌ها می‌فشارید و یا سیم‌ها را خیلی محکم می‌نوازید.

منبع: وبسایت رسمی علیرضا نصوحی

مطالب مرتبط
2 دقیقه

مراحل خرید از سایت آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی

علیرضا نصوحی

در این مطلب مراحل ثبت نام و خرید دوره‌های آموزش گیتار از سایت آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی را توضیح خواهیم داد: 1) ثبت نام در سایت ابتدا باید اقدام به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت نمایید و حتماً اطلاعات خود مانند ایمیل، شماره تماس، نشانی‌ و کد پستی خود را به […]

1 دقیقه

آموزش آنلاین گیتار تولدت مبارک + نت

علیرضا نصوحی

آموزش آنلاین تولدت مبارک قطعه محبوب برای هنرآموز مبتدی می‌باشد. آهنگساز این اثر زیبا و نوستالوژیک استاد انوشیروان روحانی می‌باشد. که در سال ۱۳۴۹ به سفارش ایران‌خودرو که خودرو پیکان را برای سال سوم درخود تولید خود داشتند با شعری از پرویز خطیبی و نوذر پرنگ ساخته شد نخستین اجرای این آهنگ زیبا در مراسمی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ