ثبت نام کلاس‌های حضوری آموزش گیتار استاد علیرضا نصوحی در اصفهان 09131109575 آقای خسروی (تماس فقط برای هماهنگی کلاس حضوری)

چرا انگشتانم موقع نوازندگی گیتار درد می‌گیرند؟

چرا انگشتانم موقع نوازندگی گیتار درد می‌گیرند سوال مهم و پرتکرار هنرآموزانی است که به تازگی نوازندگی گیتار را شروع کرده‌اند.

‌در ابتدا سخن باید بگویم اگر به تازگی گیتار را شروع کرده‌اید و نوک انگشتانتان درد گرفته است، قرمز شده و یا تاول زده است این کاملا طبیعی است! و دلیل این اتفاق این است که نوک انگشتان شما هنوز به جنس سیم‌های گیتار عادت نکرده است به همین خاطر است که درد در ناحیه نوک انگشتان احساس می‌کنید و این موضوع تا ۲ ماه اول کاملا طبیعی ست حتی نوازنده‌گان حرفه‌ای که چندین سال سابقه نوازندگی دارند اگر فشرده به نوازندگی گیتار مشغول شوند درد عضلات را احساس می‌کنند.

قانون مهم در رشته بدن سازی وجود دارد که قطعا تمام ورزشکاران از آن مطلع هستند این است: درد عضله نشان خوبی ست این بدان معناست که عضله شما داد قوی می‌شود.

اگر مدت زیادی است که نوازندگی گیتار را شروع کرده‌اید ولی هنوز انگشتانتان درد می‌گیرد دلیلش احتمالا این است که انگشتانتان رو بیش از روی فرت‌ها می‌فشارید و یا سیم‌ها را خیلی محکم می‌نوازید.

منبع: وبسایت رسمی علیرضا نصوحی

مطالب مرتبط
1 دقیقه

انتشار کتاب آموزش تئوری کاربردی موسیقی نوشته علیرضا نصوحی (به زودی …)

علیرضا نصوحی

چند وقتی است که نوشتن دومین کتابم را آغاز کرده‌ام. کتاب تئوری کاربردی موسیقی نوشته علیرضا نصوحی کتابی مفید و کاربردی برای یادگیری تئوری موسیقی به زبان کاملا شیوا و ساده است. در این کتاب تئوری موسیقی از سطح کاملا مقدماتی (صفر) آموزش داده شده است ما مبنا را بر این گذاشتیم که هنرآموز هیچ‌گونه […]

2 دقیقه

مراحل خرید از سایت آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی

علیرضا نصوحی

در این مطلب مراحل ثبت نام و خرید دوره‌های آموزش گیتار از سایت آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی را توضیح خواهیم داد: 1) ثبت نام در سایت ابتدا باید اقدام به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت نمایید و حتماً اطلاعات خود مانند ایمیل، شماره تماس، نشانی‌ و کد پستی خود را به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ