50% تخفیف ویژه تابستانه خرید مجموعه قدرتمند آموزشی صفر تا صد گیتار با علیرضا نصوحی سفارش بسته کامل

گیتار مناسب برای شروع یادگیری

یکی از دغدغه‌های افرادی که به تازگی قصد شروع یادگیری گیتار را دارند این می‌باشد که چه گیتاری از نظر کیفیت مناسب خرید است و ارزش خریدن دارد؟

گیتار محبوب بازار ایران یاماها C40

گیتار کلاسیک یاماها C40 یکی از محبوبت‌ترین و پرفروش‌ترین گیتارهای بازار ایران می‌باشد که در میان هنرآموزان مبتدی و بعضا سطح متوسط شناخته شده و پر طرفدار است.

از شاخص‌ترین ویژگی‌های یاماها سی ۴۰ قیمت مناسب در کنار کیفیت خوب و قابل قبول (البته نسبت به قیمت!) این گیتار است. یاماها C40 ساخت کشور اندونزی می‌باشد و نسبت به گیتارهای هم رده چینی خود حرفی برای گفتن دارد. این گیتار همیشه جزء یکی از گزینه‌های روی میز خرید برای نوآموزان است.

مزایا

  • قیمت
  • کیفیت قابل قبول
  • اکشن مناسب

معایب

  • کیفیت سیم‌ها می‌توانست بهتر باشد

اگر بیشتر می‌توانید هزینه کنید گیتار یاماها c70 و باز اگر بیشتر می‌توانید خرید کنید گیتار یاماها c80 برای خرید پیشنهاد می‌شود. توصیه می‌شود برای شروع گیتارهای رده‌بالاتر از این‌هایی که معرفی شد انتخاب نکنید چون می‌بایست در طول نوازندگی چند بار گیتارتان را بهبود و ارتقا بدهید در تمام حرفه ها هم قانون همین است.

مطالب مرتبط
2 دقیقه

سوالات مربوط به سیم های گیتار

علیرضا نصوحی

عمر سیم های گیتار چقدر است؟ بیشتر هنرآموزان مبتدی گیتار تصور می کنند که سیم های گیتار را نباید تعویض کنند. سیم های گیتارهمانند تمامی کالاهای مصرفی عمر مفید محدود و تعریف شده ای دارند. سیم ها در هنگام نوازندگی دچار ارتعاش می شوند که این ارتعاشات به مرور سیم را فرسوده می کند و […]

گیتار کلاسیک یا پاپ 2 دقیقه

آموزش گیتار در ۸ جلسه!! تضمینی

علیرضا نصوحی

ممکن است برایتان پیش آمده باشد ‌که به عنوان‌های تبلیغاتی زیر برخورد کنید که برای یک هنرآموز مبتدی وسوسه برانگیز می‌باشد. آموزش گیتار فقط در ۸ جلسه!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ