ثبت نام و رزرو کلاس‌های حضوری آموزش گیتار علیرضا نصوحی در آموزشگاه موسیقی چنگ اصفهان 09131109575 آقای خسروی (تماس تنها برای کلاس حضوری)

گیتار مناسب برای شروع یادگیری

یکی از دغدغه‌های افرادی که به تازگی قصد شروع یادگیری گیتار را دارند این می‌باشد که چه گیتاری از نظر کیفیت مناسب خرید است و ارزش خریدن دارد؟

گیتار محبوب بازار ایران یاماها C40

گیتار کلاسیک یاماها C40 یکی از محبوبت‌ترین و پرفروش‌ترین گیتارهای بازار ایران می‌باشد که در میان هنرآموزان مبتدی و بعضا سطح متوسط شناخته شده و پر طرفدار است.

از شاخص‌ترین ویژگی‌های یاماها سی ۴۰ قیمت مناسب در کنار کیفیت خوب و قابل قبول (البته نسبت به قیمت!) این گیتار است. یاماها C40 ساخت کشور اندونزی می‌باشد و نسبت به گیتارهای هم رده چینی خود حرفی برای گفتن دارد. این گیتار همیشه جزء یکی از گزینه‌های روی میز خرید برای نوآموزان است.

مزایا

  • قیمت
  • کیفیت قابل قبول
  • اکشن مناسب

معایب

  • کیفیت سیم‌ها می‌توانست بهتر باشد

اگر بیشتر می‌توانید هزینه کنید گیتار یاماها c70 و باز اگر بیشتر می‌توانید خرید کنید گیتار یاماها c80 برای خرید پیشنهاد می‌شود. توصیه می‌شود برای شروع گیتارهای رده‌بالاتر از این‌هایی که معرفی شد انتخاب نکنید چون می‌بایست در طول نوازندگی چند بار گیتارتان را بهبود و ارتقا بدهید در تمام حرفه ها هم قانون همین است.

مطالب مرتبط
2 دقیقه

راهنمای خرید گیتار [6 نکته طلایی]

آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی

انتخاب یک گیتار خوب گامی مهم برای شروع یادگیری گیتار است در این مقاله مهم‌ترین نکاتی را که برای خرید گیتار لازم است بدانید گفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ