50% تخفیف ویژه تابستانه خرید مجموعه قدرتمند آموزشی صفر تا صد گیتار با علیرضا نصوحی سفارش بسته کامل

نکات طلایی و کاربردی نوازندگی گیتار

نکات طلایی نوازندگی گیتار

بسیاری از ما به نکات ساده در نوازندگی بی توجه هستیم که با رعایت این نکات می توانید نوازندگی خود را بهبود بخشید در ادامه این مطلب نکات طلایی و کاربردی نوازندگی گیتار را خواهید خواند.

? نکاتی طلائی و کاربردی نوازندگی گیتار ?

✅ همیشه ناخن‌هایتان را سوهان بزنید زیرا این کار باعث می‌شود صدای لطیف‌تری از گیتارتان تولید شود. علاوه بر سوهان زدن ناخن ها می بایست در طول روز چندین باز زیر ناخن هایتان را با گوش پاکن تمیز کنید.

✅ هنگامی که حوصله ندارید قطعاتی که بیشتر مورد علاقه تان است را بنوازید تا قطعاتی را که دشواربوده و تسلط کافی رویشان ندارید.

✅ از لوازم نوازندگی گیتار از قیبل صندلی استاندارد، پایه نت و زیرپایی همیشه استفاده نمایید.

✅ سیم‌های گیتارتان را حداکثر هر 9 ماه یک بار تعویض کنید. سیم‌های نو نسبت به سیم‌های فرسوده صدای شفاف‌تر و دلنشین‌تر ایجاد می‌کند. نواختن با سیم های فرسوده از میل شما نسبت به نوازندگی خواهد کاست.

✅ گیتارتان را به صورت روزانه تمیز کنید، این نکته را جدی بگیرید.

✅ کوک گیتارتان را به صورت روزانه و قبل از هر بار تمرین تنظیم کنید، نواختن با ساز کوک همیشه دارای صدای  دلنشین‌تری می‌باشد.

《?این‌ها نکاتی ساده و کلیدی هستند‌ اما تاثیر بسزایی در بهبود نوازندگی شما می‌گذارند.?》

 منبع: وبسایت رسمی علیرضا نصوحی

مطالب مرتبط
قابل توجه هنرجویان 1 دقیقه

قابل توجه هنرجویانی که لینک دانلود سایت خریداری می‌کنند

علیرضا نصوحی

هنرجویان عزیز ضمن تشکر از اعتماد شما به آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی لازم است به نکات زیر که در متن توافق‌نامه آکادمی نیز آورده شده است توجه نمایید: لینک‌های دانلود سایت از نظر زمانی محدودیت دارند و مادام العمر نیستند(بسته به نوع محصول بین 40 تا 60 روز) که در پنل کاربری شما قسمت “دوره‌های خریداری شده” تاریخ […]

بهترین گیتار زیر 5 میلیون تومان 2 دقیقه

بهترین گیتارهای زیر 5 میلیون تومان

علیرضا نصوحی

اگر در رنج قیمتی زیر 5 میلیون تومان به دنبال خرید گیتار استاندارد و مرغوب هستید باید به شما بگوییم که متاسفانه انتخاب‌های زیادی پیش رویتان وجود ندارد. اما در این مطلب قصد داریم بهترین گیتارهای زیر 5 میلیون تومان را معرفی نماییم. تا همین چند سال پیش با این بودجه می‌توانستید به سراغ گیتارهای […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ