هماهنگی و ثبت نام کلاس های حضوری آموزش گیتار علیرضا نصوحی در آموزشگاه موسیقی چنگ اصفهان 09131109575 آقای خسروی مسئول ثبت نام

نکات طلایی و کاربردی نوازندگی گیتار

نکات طلایی نوازندگی گیتار

بسیاری از ما به نکات ساده در نوازندگی بی توجه هستیم که با رعایت این نکات می توانید نوازندگی خود را بهبود بخشید در ادامه این مطلب نکات طلایی و کاربردی نوازندگی گیتار را خواهید خواند.

? نکاتی طلائی و کاربردی نوازندگی گیتار ?

✅ همیشه ناخن‌هایتان را سوهان بزنید زیرا این کار باعث می‌شود صدای لطیف‌تری از گیتارتان تولید شود. علاوه بر سوهان زدن ناخن ها می بایست در طول روز چندین باز زیر ناخن هایتان را با گوش پاکن تمیز کنید.

✅ هنگامی که حوصله ندارید قطعاتی که بیشتر مورد علاقه تان است را بنوازید تا قطعاتی را که دشواربوده و تسلط کافی رویشان ندارید.

✅ از لوازم نوازندگی گیتار از قیبل صندلی استاندارد، پایه نت و زیرپایی همیشه استفاده نمایید.

✅ سیم‌های گیتارتان را حداکثر هر 9 ماه یک بار تعویض کنید. سیم‌های نو نسبت به سیم‌های فرسوده صدای شفاف‌تر و دلنشین‌تر ایجاد می‌کند. نواختن با سیم های فرسوده از میل شما نسبت به نوازندگی خواهد کاست.

✅ گیتارتان را به صورت روزانه تمیز کنید، این نکته را جدی بگیرید.

✅ کوک گیتارتان را به صورت روزانه و قبل از هر بار تمرین تنظیم کنید، نواختن با ساز کوک همیشه دارای صدای  دلنشین‌تری می‌باشد.

《?این‌ها نکاتی ساده و کلیدی هستند‌ اما تاثیر بسزایی در بهبود نوازندگی شما می‌گذارند.?》

 منبع: وبسایت رسمی علیرضا نصوحی

مطالب مرتبط
2 دقیقه

مقایسه گیتار یاماها C40 با یاماها C80

آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی

در این مطلب می‌خواهیم به مقایسه گیتار یاماها C40 با یاماها C80 بپردازیم که البته اختلاف قیمت نسبتا زیادی دارند و این مقایسه کمی ناعادلانه خواهد بود. آشنایی مختصر با کپانی بزرگ یاماها | Yamaha نام کمپانی: یاماها | Yamaha محصولات: بسیار گسترده | انواع ساز | حیطه فعالیت بسیار وسیع (سراسر جهان) کشورمبدا برند: ژاپن | Japan […]

بهترین کتاب آموزش گیتار در ایران 3 دقیقه

معرفی بهترین کتاب آموزش گیتار (سبک کلاسیک و پاپ)

آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی

مجموعه کتاب‌های گیتاریست اثر علیرضا نصوحی است. علیرضا نصوحی در کارنامه هنری خود تولید مجموعه تصویری آموزش گیتار پرفروش و موفق تحت عنوان “مجموعه آموزشی صفر تا صد گیتار با علیرضا نصوحی” و همچنین مدیر مسئول آموزشگاه موسیقی چنگ اصفهان را دارد. در این کتاب‌ها علاوه بر آموزش اصولی و دقیق نوازندگی گیتار قطعه‌های جذابی نیز گنجانده شده است تا هنرجویان با اجرای آن دلگرم و انرژی تازه‌ای برای ادامه مسیر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ