50% تخفیف ویژه نوروز 1402 خرید مجموعه قدرتمند آموزش صفر تا صد گیتار با علیرضا نصوحی (به همراه پشتیبانی و رفع اشکال) سفارش بسته کامل (کلیک کنید)

نکات طلایی و کاربردی نوازندگی گیتار

نکات طلایی نوازندگی گیتار

بسیاری از ما به نکات ساده در نوازندگی بی توجه هستیم که با رعایت این نکات می توانید نوازندگی خود را بهبود بخشید در ادامه این مطلب نکات طلایی و کاربردی نوازندگی گیتار را خواهید خواند.

? نکاتی طلائی و کاربردی نوازندگی گیتار ?

✅ همیشه ناخن‌هایتان را سوهان بزنید زیرا این کار باعث می‌شود صدای لطیف‌تری از گیتارتان تولید شود. علاوه بر سوهان زدن ناخن ها می بایست در طول روز چندین باز زیر ناخن هایتان را با گوش پاکن تمیز کنید.

✅ هنگامی که حوصله ندارید قطعاتی که بیشتر مورد علاقه تان است را بنوازید تا قطعاتی را که دشواربوده و تسلط کافی رویشان ندارید.

✅ از لوازم نوازندگی گیتار از قیبل صندلی استاندارد، پایه نت و زیرپایی همیشه استفاده نمایید.

✅ سیم‌های گیتارتان را حداکثر هر 9 ماه یک بار تعویض کنید. سیم‌های نو نسبت به سیم‌های فرسوده صدای شفاف‌تر و دلنشین‌تر ایجاد می‌کند. نواختن با سیم های فرسوده از میل شما نسبت به نوازندگی خواهد کاست.

✅ گیتارتان را به صورت روزانه تمیز کنید، این نکته را جدی بگیرید.

✅ کوک گیتارتان را به صورت روزانه و قبل از هر بار تمرین تنظیم کنید، نواختن با ساز کوک همیشه دارای صدای  دلنشین‌تری می‌باشد.

《?این‌ها نکاتی ساده و کلیدی هستند‌ اما تاثیر بسزایی در بهبود نوازندگی شما می‌گذارند.?》

 منبع: وبسایت رسمی علیرضا نصوحی

مطالب مرتبط
1 دقیقه

آموزش کامل الفبای موسیقی + فیلم

علیرضا نصوحی

موسیقی نیز همانند سایر علوم الفبایی دارد. الفبای موسیقی از ۷ حرف تشکیل شده است که به هر کدام از این حروف نت گفته می‌شود. الفبای موسیقی در دو سیستم نام گذاری می‌شوند: ۱) سیستم هجایی در سیستم هجایی نت‌ها به صورت زیر نامگذاری می‌شوند. فارسی انگلیسی لا La سی Si دو Do ر Re […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ