شروع ثبت نام کلاس‌های حضوری آموزش گیتار علیرضا نصوحی در آموزشگاه چنگ اصفهان شماره تماس آموزشگاه: 09131109575

هشدار به هنرجویان در خصوص خرید

هشدار

اخیراً تعدادی از افراد سودجو و کلاه‌بردار با جعل لگو و نام آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی اقدام به ساخت کانال تلگرام، اینستاگرام وغیره به‌صورت غیرقانونی نموده‌اند و پس از دریافت هزینه از هنرجویان آن‌ها را بلاک می‌کنند.


آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گونه شعبه یا نمایندگی فروش دیگری چه به‌صورت حضوری و چه به‌صورت مجازی ندارد.


هنرجوی گرامی جهت خرید حتماً به موارد زیر توجه فرمایید:

  1. هزینه حتماً به شماره حساب‌های بانکی واریز می‌گردد که به نام شخص علیرضا نصوحی می‌باشد. از واریز هزینه به شماره کارت‌هایی که به نام اشخاص دیگر است جداً خودداری کنید.
  2. جهت خرید و استفاده قانونی دوره‌های آموزش گیتار علیرضا نصوحی حتماً از طریق سایت به نشانی Alireza-Nosoohi.com یا از طریق واتس‌اپ واحد فروش و پشتیبانی آکادمی به شماره 09365710583 اقدام نمایید.
  3. آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گاه از طریق پیامک، ایمیل و غیره از هنرجویان اطلاعات حساب بانکی شامل شماره کارت، شماره شبا و سایر اطلاعات را نمی‌خواهد. هنرجو فقط در هنگام خرید از طریق همین سایت به نشانی Alireza-Nosoohi.com و تنها در صفحه پرداخت مستقیم بانک(شاپرک) می‌بایست اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نماید. (درگاه پرداخت این سایت درحال حاضر از شرکت پرداخت الکترونیک سداد وابسته به بانک ملی ایران می‌باشد و کاملاً ایمن است.)
  4. آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گاه اقدام به ارسال لینک خرید از طریق پیامک یا ایمیل برای هنرجویان نمی‌کند.

درصورتی که از هنرجو درفضای مجازی یا حقیقی به نام آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی سوء استفاده شود شخص هنرجو مقصر بوده و آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد.

مطالب مرتبط
انواع سایزهای گیتار کلاسیک 1 دقیقه

انواع سایزهای گیتار کلاسیک

علیرضا نصوحی

اگر به دنبال انتخاب صحیح سایز و اندازه گیتار هستید در این مطلب قصد داریم انواع سایزهای گیتار کلاسیک را معرفی نماییم. انتخاب اندازه صحیح گیتار بستگی به دو عامل سن و قد هنرجو دارد. گیتارهای سایز 1/4 کوچکترین اندازه گیتار می‌باشد که برای کودکان 3 تا 5 سال مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیتارهای سایز […]

2 دقیقه

مقایسه گیتار کلاسیک با آکوستیک

علیرضا نصوحی

گیتار کلاسیک و گیتار آکوستیک ۲ مدل از گیتارهای دوست‌داشتنی می‌باشند. بدون شک گیتار یکی از سازهایی است که انواع مختلف (کلاسیک، آکوستیک، الکتریک، بیس و غیره) و سبک‌های متنوعی (کلاسیک، پاپ، فلامنکو، متال، کانتری و غیره) دارد در این نوشته می‌خواهیم به مقایسه گیتار کلاسیک و آکوستیک با یکدیگر بپردازیم: 1) تفاوت در جنس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ