برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام در کلاس‌های حضوری آموزش گیتار علیرضا نصوحی در اصفهان تماس حاصل نمایید. 09131109575 : آقای خسروی (تماس تنها برای هماهنگی کلاس‌‌ حضوری)

هشدار به هنرجویان در خصوص خرید

هشدار

اخیراً تعدادی از افراد سودجو و کلاه‌بردار با جعل لگو و نام آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی اقدام به ساخت کانال تلگرام، اینستاگرام وغیره به‌صورت غیرقانونی نموده‌اند و پس از دریافت هزینه از هنرجویان آن‌ها را بلاک می‌کنند.


آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گونه شعبه یا نمایندگی فروش دیگری چه به‌صورت حضوری و چه به‌صورت مجازی ندارد.


هنرجوی گرامی جهت خرید حتماً به موارد زیر توجه فرمایید:

  1. هزینه حتماً به شماره حساب‌های بانکی واریز می‌گردد که به نام شخص علیرضا نصوحی می‌باشد. از واریز هزینه به شماره کارت‌هایی که به نام اشخاص دیگر است جداً خودداری کنید.
  2. جهت خرید و استفاده قانونی دوره‌های آموزش گیتار علیرضا نصوحی حتماً از طریق سایت به نشانی Alireza-Nosoohi.com یا از طریق واتس‌اپ واحد فروش و پشتیبانی آکادمی به شماره 09365710583 اقدام نمایید.
  3. آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گاه از طریق پیامک، ایمیل و غیره از هنرجویان اطلاعات حساب بانکی شامل شماره کارت، شماره شبا و سایر اطلاعات را نمی‌خواهد. هنرجو فقط در هنگام خرید از طریق همین سایت به نشانی Alireza-Nosoohi.com و تنها در صفحه پرداخت مستقیم بانک(شاپرک) می‌بایست اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نماید. (درگاه پرداخت این سایت درحال حاضر از شرکت پرداخت الکترونیک سداد وابسته به بانک ملی ایران می‌باشد و کاملاً ایمن است.)
  4. آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گاه اقدام به ارسال لینک خرید از طریق پیامک یا ایمیل برای هنرجویان نمی‌کند.

درصورتی که از هنرجو درفضای مجازی یا حقیقی به نام آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی سوء استفاده شود شخص هنرجو مقصر بوده و آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

آکادمی آموزش گیتار علیرضا نصوحی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد.

مطالب مرتبط
آموزش رایگان گیتار 10 دقیقه

آموزش رایگان گیتار از صفر + پشتیبانی رایگان [آبدیت شهریور 1400]

علیرضا نصوحی

آموزش رایگان گیتار از صفر + پشتیبانی رایگان [آبدیت شهریور 1400] گیتار را از پایه اصولی بیاموزیم این‌ها همه سوال هایی ست که در ذهن هنرجویان وجود دارند قبل از اینکه به سراغ آموزش رایگان گیتار از پایه برویم و آموزش گیتار را از صفر شروع کنیم به این سوال‌ها پاسخ می‌دهیم: در ادامه با […]

گرفتن صحیح گیتار 1 دقیقه

آموزش روش اصولی و صحیح گرفتن گیتار

علیرضا نصوحی

روش صحیح و اصولی گرفتن گیتار بسیار مهم است. روش‌های گرفتن گیتار متنوع است از روش گرفتن به سبک نوازندگان فلامنکو تا روش‌های کوچه بازاری و در نهایت روش استاندارد جهانی که در فیلم آموزش داده شده است. بسیار دارای اهمیت است که هنگام نوازندگی گیتار به هیچ نقطه از بدن نوازنده فشاری وارد نشود […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام در واتس‌اپ